۰۲ فروردين ۱۳۹۱
سال 1391 مبارک

به قول دوستی، بیایید به جای آرزوی "سال خوبی داشته باشید"، سال خوبی برای هم بسازیم. این هم سفره هفت‌سین دقیقه‌ی 90 خانه‌ی ما!

 

7seen_.jpg

مجید [ ۰۱ تير ۱۳۹۱ ]

جالب و زیبا بود واست آرزوی موفقیت میکنم


نفیسه سلطانی [ ۲۸ فروردين ۱۳۹۱ ]

خیلی زیبا و شاعرانه است


حسین نریمانی [ ۲۳ فروردين ۱۳۹۱ ]

درود،سال...........بسازیم،همه رادرگیرمیکندوالبته هنرمندان رابیشتر،زیرادنیارانخبگان وهنرمندان می سازند(چه خوب چه بد)ولی عنوان اگرآلوده به ((شعار))نشود؛بسیارحرف حکیمانه ایست.بگذریم،درسفره اتان جای خالی یک(سین))احساس می شود؛وآن ماهی است،البته نه با((میم))بلکه با((سین))ودرفرهنگ باستانی وطنم،ازماهی به عنوان (سمک)یادمی شده،وراستش هنوزنمی دانم چرا؟ازگذاشتن ماهی درسرسفره ی ((نوروز))خودداری می کنند،چرا؟شمابگویید......

---

سلام آقای نریمانی

من خیلی مشکلی با گذاشتن ماهی قرمز سر سفره ی نوروز ندارم اما از مردن آن ها بعد از مدت کوتاهی دلم می گیرد. فکر می کنم همان طور که دوست صاحب نظرم در رابطه با محیط زیست گفته بهتر است تا از امکانات خودتان برای نگه داری درست از ماهی های قرمز مطمئن نشدیم آن ها را نخرید... من خیلی سابقه ی خوبی در نگه داری از حیوانات ندارم برای همین فکر می کنم هیچ وقت ماهی قرمز سر سفره ی هفت سینم نذارم...


سید احمد حسینی [ ۲۱ فروردين ۱۳۹۱ ]

عکس جالب و متقارنی گرفتین.


فردین [ ۱۵ فروردين ۱۳۹۱ ]

زیباست
مثل عکس هات...


علی رضا [ ۱۳ فروردين ۱۳۹۱ ]

آفرین. سفره قشنگیه.


مرتضی کناری زاده [ ۰۷ فروردين ۱۳۹۱ ]

سلام سال نو شما مبارک . عکس بسیار قشنگی گرفتید . خیلی جذاب است . من خودم کار عکاسی میکنم اما نه بصورت جدی . چون زیاد وقت ندارم . ولی شدیدا به عکس و عکاسی علاقمند هستم . چطوری میتونم دیگر آثار عکاسی شما رو ببینم ؟؟؟


محمدعلی سالمی [ ۰۷ فروردين ۱۳۹۱ ]

سلام-مطلب خوبی در منار این عکس زیبا عنوان کردید.بی تردید اگر همه ما این تصمیم را بگیریم که به هم محبت کنیم تابرای هم لحظات خوبی بسازیم خود به خود توقعات ما از همدیگر از بین میرود چون نا خواسته از طرف مقابل هم این رفتار با ما خواهد شد.
در ضمنسفره خیلی قشنگی دارید خیلی با صفاست


سپهر [ ۰۲ فروردين ۱۳۹۱ ]

امیدوارم این سال قشنگ برای شما و علیرضا کلی خاطره ساز بشه
از اون خاطره های لذت بخش
عیدتون مبارک


آرش تودشکی [ ۰۲ فروردين ۱۳۹۱ ]

Like


:
:
:
:
:
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.