۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۱
سفیران لبخند

روز گذشته مالزی سه عکاس دوچرخه‌سوار ایرانی را در مسیر سفر ماجراجویانه‌شان بدرقه کرد.

«فرید دولت آبادی»، «حمید سلطان آبادیان» و «محمد ادیبی» را در مراسم افتتاحیه‌ی نمایشگاه «هر کس امیدی دارد» ملاقات کردم. سه جوان مشهدی که علاوه بر دوچرخه‌سواری دستی نیز در هنر عکاسی دارند. آن‌ها منتخبی از بهترین عکس‌های خود از ایران را در هر کشوری که امکانش فراهم شود به نمایش می‌گذارند تا از این طریق گوشه‌ای از زیبایی‌های بی‌انتهای سرزمین‌مان را به مردم سایر کشورها معرفی کنند. این‌جا می‌توانید گزارشی از نمایشگاه این گروه با عنوان «لبخند» را در یکی از سایت‌های هنری مالزی بخوانید.

cyclist2.jpg

این گروه ماجراجو با شعار «سفیران لبخند» از روز 30 دسامبر 2011 سفر خود را از دهلی‌نو آغاز کرده‌اند و پس از عبور از شهرهای مختلف هند و بنگلادش و تایلند به مالزی رسیدند و مسیر خود را به سمت کشور اندونزی ادامه دادند. آن‌ها قصد دارند با ورود به کشور چین، مسیر جاده‌ی ابریشم را از کشورهای آسیانه‌ی میانه تا ایران طی کنند.

شما نیز می‌توانید از طریق سایت و  صفحه شان در شبکه‌ی اجتماعی فیس‌بوک با آن ها همسفر شوید.

وحدتی [ ۲۰ شهريور ۱۳۹۱ ]

سلام
با توجه به تحصیلاتتان خوب است بیشتر در مورد ارتباطات بخصوص در حوزه رسانه مطلب بنویسید.جایی نوشته بودیدعکس مهمتر از نوشتن است خوب است کتابهای نیل پست من بعنوان افو.ل دوران کودکی یا زندگی در عیش و.. را مطالعه بفرمایید.


ستار [ ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ]

سلام.کارتان خیلی عالیس.موفق باشی. دوستدارم بیشترهمکاری کنم اژزحماتتان متشکرم.موفق باشید.


مهدی فروغی [ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۱ ]

ممنون از خبر! اشاره: محمد و حمید سالهاست که به طور مداوم عکاسی می کنند، جشنواره شرکت می کنند، سایت و بلاگ دارند، نمایشگاه برپا می کنند و... فرید هم در اصل سایکل-توریست هستش. این گروه کمتر از دوساله که تشکیل شده و بچه ها پیش از این سفر علاوه بر سفرهای داخلی، سفرهایی به ترکیه و سوریه نیز داشته اند. ( پاسخ: ممنون از شما )


:
:
:
:
:
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.