۱۶ مهر ۱۳۸۱
.امروز رفتم نمایشگاه گروهی عكس در گالری"راه ابریشم" كار ها بیشتر انتزاعی بودند.خوب من شخصا با این نوع از عكاسی سخت ارتباط بر قرار میكنم. عكس باید خیلی از لحاظ بصری قوی باشد تا بتوانم تحت تاثیر قرار بگیرم.بعضی ها معتقدند این تیپ از عكاسی به خاطر اینكه به راحتی می تواند در تمام دنیا به زبان مشتركی با بیننده برسد.و موفقیت اخیرچند عكاس ایرانی در خارج از كشور باعث شده كه تعداد زیادی ازعكاسان به سوی این شكل از عكاسی رو بیاورند.من هر چند نمی توانم این نظر را نادیده بگیرم به خصوص در مورد استفاده از موضوع "زن" به عنوان یك سوژه كلیشه. معتقدم با بها دادن به این نوع از عكاسی دز سال های اخیر بسیاری از عكاسان توانستند در این زمینه توانایی های زیادی از خود بروز دهند وراه های ارتباط با دنیای ان سوی مرز ها را هموار كنندو به شدت باور دارم كه عكاسانی كه این عكاسی را سهل و ساده می انگارند به سرعت حذف می شوند.چرا كه در این تیپ از عكاسی جدا از سوژه حرف اول با تكنیك است. . . . به هر حال دیدن این نمایشگاه را به طرفدا را ن عكاسی پیشنهاد می كنم.در ضمن می توانید تعدادی ازعكس ها را دربخش"نمایشگاههای عكس "سایت من ببینید .
۱۵ مهر ۱۳۸۱
دانستن این همه خیال و رد پای مسافر بر برف شاید این همه كه زندگیش می نامیم خوابی باشد خیالی كه پشت زمین را خالی نمی كند "رحمانی"
۱۵ مهر ۱۳۸۱
رفتن به موزه هنر های معاصر را به همه دوستان غیر هنر مند و حتی هنرمند توصیه میكنم !!!!!!!هم فال هم تماشا .من كه شخصا 2 بار رفتم و اگه بازم دست بده خواهم رفت..یه نمایشگاه هنر های مفهومیه .به مدعیان هنر اكیدا توصیه می كنم كه بر اعصابشون مسلط باشند.به هر حال این هم یه سبك و مكتبیه باید باهاش كنار اومد.من معتقدم اگر ضعفی وجود داره به خاطر نو پا بودنشه. اونهایی كه نمایشگاه پارسال را هم دیدن میدونند كه من چی میگم.فقط كافیه یه كم مقایسه كنیم.به هر حال كمیت كیفیت را به همراه داره.راستی در این دوره حضور عكاس ها چشمگیر تر شده.صادق تیر افكن و كوروش ادیم كه همین جوریش هم كانسپتند:) وعباس كوثری وارش یداللهی و چند نفر دیگه كه اسماشون یادم رفته.وااای راستی اگه رفتین دیدن فیلم شیرین نشاط (عكاس و فیلم ساز) را یادتون نره. ..
۱۴ مهر ۱۳۸۱
محمود خان كلاری فیلمبردار خبره سینما.به مناسبت سالگرد روز وحدت المان یك نمایشگاه به نام"دیوار برلین 1989" در خانه هنرمندان بر گزار كرده كه تا 20 مهر ادامه دارد.این نمایشگاه با همكاری سفارت المان انجام شده است."
۱۳ مهر ۱۳۸۱
سلام!! خیلی خوشحالم از اینكه از سایت من دیدن می كنید.خیال داشتن یه خونه كوچك به حقیقت پیوست.اول می خواهم كمی سایت رو معرفی كنم. 1-one by oneدر این بخش سعی دارم از عكس های خبری و تا جای ممكن تازه استفاده كنم كه در حال حاضربه علت دست رسی نداشتن به كل عكس هایم با چند عكس از رییس جمهور خاتمی افتتاح شذ 2-iranian women:این بخش تماما به عكس های زنان در ایران تعلق دارد.كه برای نجات جانم از دست فمینیست های دو اتشه و هر چه منصفانه كردن این بخش به زودی عكس ها ی جدید و جالبی را اضافه خواهم كرد. 3-gallery:این بخش كه به علت علاقه شخصیم به این تیپ عكاسی سعی در ابرومندیه ان دارم به نمایش مجموعه عكس و درحد توانم"عكس داستانی"خواهد پرداخت. 4-weblog:و اما............و اما این بخش كه بیش از هر چیز به كمك عكاسان و علاقه مندان این هنر نیاز مند است.قصد خبر رسانی در حیطه عكاسی را دارد. 5-iranian photo exhibition:این بخش با نمایش چند اثر و معرفی عكاس یا عكاسان به پوشش خبری و اطلاع رسانی نمایشگا ههای عكس خواهد پرداخت. 6-contactپل ارتباطی من و دوستان خوبم كه امید های زیادی به ان بسته ام.در این بخش می توانید با دو دوست خوبم احسان و محمدرضا كه كار طراحی و برنامه نویسی سایت را به عهده داشتند نیز اشنا شوید.- 7-aboutاخه مورچه چیه كه كله پاچش چی باشه.برای نوشتن این چند خط بیوگرافی به اندازه تمام سایت به زحمت افتادم راستی می خواهم از همه دوستانم كه در ساختن این سایت منو كمك كردن تشكر كنم.بخصوص دوست هنر مندم "اروین"برای كارتون های سر صفحه. مخلص كلام:خوش اومدین به قول یكی از دوستان "كلیك رنجه فرمو دین"
صفحه 81 از 82
صفحه قبلی |<< << < ... 80  [81]  82  >> >>| صفحه بعدی